Kolekcia Premium krytov

 

 

Vitajte v našej sekcii kolekcie, ktorá vám prináša širokú ponuku kvalitných a štýlových obalov pre váš mobilný telefón. Nájdete tu široký výber rôznych motívov, ktoré vám umožnia prispôsobiť si váš telefón podľa vašich predstáv. Bez ohľadu na to, či milujete abstraktné vzory, prírodu, filmy alebo hudbu, máme pre vás obaly, ktoré vyjadrujú vašu osobnosť. Pripojte sa k nám a objavte širokú škálu kolekcií, ktoré vás nadchnú!

 1. Abstrakcia: Vstúpte do sveta abstraktných vzorov plných farieb a geometrických tvarov. Kolekcia Abstrakcia ponúka kryty, ktoré sú umelecké a zároveň moderné. Vyjadrite svoju kreativitu a originalitu s týmito unikátnymi dizajnmi. 
 2. Anjel vs Diabol: Zapojte sa do nekonečného súboja medzi anjelom a diablom s krytmi z kolekcie Anjel vs Diabol. Tieto kryty sú plné symboliky a ponúkajú zaujímavý kontrast medzi dobrom a zlom. 
 3. Anime: Pre fanúšikov anime a manga tu máme kolekciu, ktorá vám umožní vyjadriť svoju lásku k japonskému animovanému štýlu. Od populárnych postáv až po ikonické scény, tieto kryty vám prinesú dávku kawaii do vášho telefónu. 
 4. Army: Pre tých, ktorí majú radi vojenský štýl, je tu kolekcia Army. Vyberte si kryt s kamuflážou alebo motívom vojenských symbolov a pridajte si trochu taktiky a sily do svojho mobilného zariadenia. 
 5. Auto Moto: Milovníci motorov a automobilov budú nadšení kolekciou Auto Moto. Vyberte si kryt s motorkou, autom alebo motorkárskym motívom a vyrazte na cestu s vášnivým štýlom. 
 6. Buddha štýl: Pre tých, ktorí hľadajú pokoj a harmóniu, je tu kolekcia Buddha štýl. Prineste si do svojho každodenného života dávku mindfulness a duchovného pokoja s týmito krásnymi motívmi. 
 7. Buď cool: Ak sa chcete vyjadriť svojím jedinečným štýlom a byť proste cool, kolekcia "Buď cool" je pre vás. Nájdete tu trendy motívy, urban street style a dizajny, ktoré vám pomôžu vyniknúť v dave. 
 8. Cestovanie: Cestovanie je vašou vášňou? Naša kolekcia Cestovanie vám umožní zachytiť spomienky na vaše obľúbené destinácie priamo na vašom telefóne. Objavte kryty s motívmi svetových miest, ikonických pamiatok a dobrodružných krajín a preneste si atmosféru svojich ciest priamo do vašej každodennosti. 
 9. Cyberpunk: Vstúpte do futuristického sveta s kolekciou Cyberpunk. Inšpirujte sa sci-fi estetikou, neonovými farbami a technologickými motívmi, ktoré vám pripomenú svet Blade Runnera a kyberpunkových príbehov. 
 10. Dinosaury: Milovníci prehistórie sa iste nadchnú kolekciou Dinosaury. Vyberte si kryt s obrázkami tyranosaura, triceratopsa alebo iných obľúbených dinosaurov a vráťte sa do doby, keď vládli tieto obri. 
 11. Draci: Kolekcia Draci prináša do vášho telefónu silu a mágiu týchto legendárnych bytostí. Vyberte si kryt s obrazom ohnivého draka, vodného draka alebo iného fantastického tvora a pridajte si trochu mystiky a fantázie do svojho každodenného života. 
 12. Fitness a mma: Pre športovcov a nadšencov do fitness je tu kolekcia Fitness a mma. Vyberte si kryt s motívom cvičenia, činkami, mma bojovníkom alebo inšpiratívnym citátom a pridajte si motiváciu a energiu do svojho telefónu. 
 13. Gangster: Ak máte radi štýl gangstrov, kolekcia Gangster je pre vás. Vyberte si kryt s motívom pištolí, dózou peňazí alebo gangsterským dizajnom a pridajte si štipku rebelstva a štýlu do svojho mobilného zariadenia. 
 14. Geometrické zvieratá: Kolekcia Geometrické zvieratá ponúka fascinujúcu kombináciu geometrických tvarov a zvieracích motívov. Vyberte si kryt s obrázkom geometrického leva, medveďa alebo iného zvieraťa a pridajte si do svojho telefónu moderný a zaujímavý dizajn. 
 15. Graffiti: Milovníci street artu sa budú cítiť ako doma v kolekcií Graffiti. Vyberte si kryt s farebnými a výraznými graffiti motívmi, ktoré prinesú do vášho telefónu umelecký vzhľad a rebelujúceho ducha. 
 16. Hudba: Milovníci hudby si prídu na svoje s kolekciou Hudba. Vyberte si kryt s motívom nôt, hudobného nástroja alebo obľúbeného hudobného symbolu a vyjadrite svoju lásku k hudbe priamo na svojom telefóne. 
 17. Jednorožce: Pre milovníkov rozprávok a mágie tu máme kolekciu Jednorožce. Vyberte si kryt s nádherným obrázkom jednorožca, obláčikov a dúhy a pridajte si do svojho telefónu kúzelnú atmosféru a fantastický štýl. 
 18. Jednofarebné: Pre tých, ktorí preferujú jednoduchosť a minimalistický štýl, je tu kolekcia Jednofarebné. Vyberte si kryt v jednej farbe, ktorá vám najlepšie vyhovuje, a vytvorte si tak čistý a elegantný vzhľad pre svoj telefón. 
 19. Kvety: Prineste si krásu prírody a kvetov do svojho mobilného zariadenia s kolekciou Kvety. Vyberte si kryt s motívom ruží, slnečníc, lotosových kvetov alebo iných obľúbených kvetov a očarte svoje okolie svojím kvetinovým štýlom. 
 20. Káva: Pre všetkých milovníkov kávy je tu kolekcia Káva. Vyberte si kryt s motívom kávového zrnka, šálku kávy alebo inšpiratívnym citátom o káve a pripomeňte si svoju lásku k tomuto povzbudzujúcemu nápoju každý deň. 
 21. Lapače snov: Ponorte sa do sveta snov a mystiky s kolekciou Lapače snov. Vyberte si kryt s motívom tradičného indiánskeho lapača snov, ktorý symbolizuje ochranu a výber krásnych snov, a privarte si do svojho telefónu dávku ducha a pozitívnej energie. 
 22. Lebky: Pre milovníkov tmavého a výrazného štýlu je tu kolekcia Lebky. Vyberte si kryt s motívom lebiek, držiacich kosti alebo iných tajomných symbolov a pridajte si do svojho mobilu dávku rebelstva a tajomna. 
 23. Leto: Pripravte sa na slnečné a veselé leto s kolekciou Leto. Vyberte si kryt s motívom pláže, slnka, palm alebo tropického ovocia a preneste si do svojho telefónu atmosféru letnej dovolenky a radosti. 
 24. MS Katar 2022: Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť na kolekciu MS Katar 2022. Vyberte si kryt s logom majstrovstiev sveta vo futbale alebo s motívom futbalového ihriska a podporte svoj obľúbený tím počas tohto veľkého športového podujatia. S týmito krytmi budete mať stále pri sebe dávku futbalovej vášne a pocit, že ste súčasťou tejto prestížnej udalosti. 
 25. Mandaly a orient: Pre milovníkov ducha a duchovnosti je tu kolekcia Mandaly a orient. Vyberte si kryt s mandalovými vzormi, motívmi budhizmu alebo inými symbolmi z východnej filozofie a pridajte si do svojho mobilného zariadenia pokoj a harmóniu. 
 26. Mosty: Pre tých, ktorí si vážia architektúru a symboly spojenia, je tu kolekcia Mosty. Vyberte si kryt s obrázkom slávnych svetových mostov, ako je Golden Gate Bridge, Tower Bridge alebo Karlov most, a preneste si eleganciu a krásu týchto konštrukcií priamo na váš telefón. 
 27. Mramor: Chcete pridať do svojho telefónu štipku elegancie a luxusu? Kolekcia Mramor ponúka kryty s motívom mramoru, ktorý je symbolom luxusu a noblesy. Pridajte si klasický a sofistikovaný vzhľad do svojho mobilného zariadenia. 
 28. Móda: Pre všetkých módních nadšencov tu máme kolekciu Móda. Vyberte si kryt s motívmi z haute couture, ikonických módných doplnkov alebo módných ikon a pridajte si štýlový a trendy vzhľad k vášmu telefónu. 
 29. Nesiahaj mi na telefón: Kolekcia Nesiahaj mi na telefón prináša zábavné a vtipné motívy, ktoré jasne vyjadrujú, že váš telefón je vaša súkromná záležitosť. Vyberte si kryt s obrázkom zakázaného dotyku alebo výrazným odkazom a dajte okoliu najavo, že sa váš telefón nedá ľahko dobyť. 
 30. Námorníci a piráti: Pre dobrodruhov a milovníkov mora tu máme kolekciu Námorníci a piráti. Vyberte si kryt s motívom kotvy, loďky, pirátskeho nádychu alebo tradičného námorníckeho štýlu a preneste si atmosféru dobrodružstva a slobody na svoj telefón. 
 31. Parkour: Pripravte sa na adrenalínové skoky a akrobaciu s kolekciou Parkour. Vyberte si kryt s obrázkami skokov, voľných behov alebo symbolov parkouru a vyjadrite váš životný štýl plný pohybu, sily a zručnosti. 
 32. Pivo: Milovníci dobrého piva si prídu na svoje s kolekciou Pivo. Vyberte si kryt s motívom pivných pohárov, fliaš, pivovarníckych znakov alebo vtipných citátov o pivu a pridajte si do svojho telefónu chuťovú radosť a veselú atmosféru krčmy. 
 33. Jeseň: Pre tých, ktorí milujú farby a atmosféru jesene, je tu kolekcia Jeseň. Vyberte si kryt s motívom opadaného lístia, farebných stromov alebo typických jesenných symbolov a preneste si do svojho telefónu tú krásu a nostalgiu, ktorú jeseň prináša. 
 34. Rozprávky: Vstúpte do sveta kúziel a fantázie s kolekciou Rozprávky. Vyberte si kryt s motívmi rozprávkových postáv, princezien, rytierov alebo kúzelných predmetov a pridajte si do svojho mobilného zariadenia dávku rozprávkového kúzla a radosti. 
 35. Pride: Podporte LGBTQ+ komunitu a vyjadrujte svoju hrdosť s kolekciou Pride. Vyberte si kryt s dúhovým motívom, vlajkou hrdosti alebo inšpiratívnym citátom a buďte svojou autentickou a hrdou identitou aj prostredníctvom svojho telefónu. 
 36. Pre hráčov: Pre vášnivých hráčov a geekov tu máme kolekciu Pre hráčov. Vyberte si kryt s motívom obľúbených herných postáv, herných konzolí alebo ikonických symbolov zo sveta videohier. Týmito krytmi môžete vyjadriť svoju lásku k hernému svetu a dať všetkým vedieť, že ste skutočným hráčom. 
 37. Psycho: Pre tých, ktorí majú radi tmavé a nezvyčajné motívy, je tu kolekcia Psycho. Vyberte si kryt s obrázkami lebiek, pavúkov, hororových postáv alebo psychedelických vzorov a pridajte si do svojho telefónu dávku záhadnosti a okultizmu. 
 38. Písmená: Vyjadrite svoj štýl a individualitu s kolekciou Písmená. Vyberte si kryt s písmenami, iniciálami, abecedou alebo osobným odkazom a vytvorte si unikátny a personalizovaný dizajn pre svoj telefón. 
 39. Príroda: Milovníci prírody budú nadšení kolekciou Príroda. Vyberte si kryt s motívom hôr, lesov, pláží alebo zvierat a preneste si krásu a pokoj prírody priamo na svoje mobilné zariadenie. 
 40. Roboti: Vstúpte do sveta budúcnosti s kolekciou Roboti. Vyberte si kryt s motívom robotov, kybernetických postáv alebo futuristických technológií a vyjadrite svoj záujem o vedu, techniku a moderný svet. 
 41. Rock a Metal: Pre fanúšikov tvrdšej hudby je tu kolekcia Rock a Metal. Vyberte si kryt s motívom rockových ikon, gitár, lebiek alebo symbolov metalovej subkultúry a vyjadrite svoju vášeň pre túto energickú a výraznú hudbu. 
 42. Sladkosti: Milovníci sladkostí sa nebudú chcieť vyhnúť kolekcií Sladkosti. Vyberte si kryt s obrázkami zákuskov, zmrzliny, bonbónov alebo sladkých dezertov a pridajte si do svojho telefónu lahodnú a sladkú atmosféru. 
 43. Šport: Pre športovcov a fanúšikov športu tu máme kolekciu Šport. Vyberte si kryt s motívom obľúbeného športu, logom svojho tímu alebo ikonickými športovými atribútmi a pridajte si do svojho telefónu silu, energiu a vášeň pre šport. 
 44. Srdce: Vyjadrite svoju lásku a citlivosť s kolekciou Srdce. Vyberte si kryt s motívmi sŕdc, lásky, romantiky alebo citátov o láske a pridajte si do svojho mobilného zariadenia dávku emócií a romantiky. 
 45. Strašidelné: Milovníci hororového žánru a strašidelných príbehov sa budú tešiť na kolekciu Strašidelné. Vyberte si kryt s motívmi duchov, prízrakov, kostlivcov alebo hororových filmových postáv a pridajte si do svojho telefónu tmavú a tajomnú atmosféru. 
 46. Superhrdinovia: Staňte sa skutočným superhrdinom s kolekciou Superhrdinovia. Vyberte si kryt s motívom obľúbeného superhrdinu, komiksového hrdinu alebo ikonického loga superhrdinského tímu a pridajte si do svojho telefónu silu a neohrozenosť superhrdinov. 
 47. Tiktok: Pre fanúšikov populárnej sociálnej platformy TikTok tu máme kolekciu Tiktok. Vyberte si kryt s ikonou TikTok, tanečnými motívmi alebo obľúbenými citátmi zo známych TikTok videí a vyjadrite svoju vášeň pre túto zábavnú a trendy aplikáciu. 
 48. Valentín: Pre romantické duše tu máme kolekciu Valentín. Vyberte si kryt s motívom sŕdc, ruží, romantických citátov alebo jemných vzorov a pripravte sa na oslavu lásky a vášne priamo na svojom telefóne. 
 49. Vesmír: Pre milovníkov vesmíru a kozmických objavov tu máme kolekciu Vesmír. Vyberte si kryt s motívom hviezd, planét, vesmírnych lodí alebo galaxií a preneste si do svojho telefónu ducha prieskumu a nekonečného vesmíru. 
 50. Vodopády: Ponorte sa do krásy vodopádov s kolekciou Vodopády. Vyberte si kryt s obrázkom majestátnych vodopádov, priehľadnej vody alebo prírodných scén a pridajte si do svojho mobilného zariadenia osviežujúcu a pokojnú atmosféru. 
 51. Vojaci a bojovníci: Pre tých, ktorí ctia silu, statočnosť a odvahu, je tu kolekcia Vojaci a bojovníci. Vyberte si kryt s motívom bojovníkov, rytierov, samurajov alebo iných historických vojenských postáv a pridajte si do svojho mobilného zariadenia dávku sily a odhodlania. 
 52. Vianoce: Pripravte sa na sviatočnú atmosféru s kolekciou Vianoce. Vyberte si kryt s motívmi vianočných stromčekov, zvončekov, snehových vločiek alebo Santa Clausa a preneste si do svojho telefónu tú kúzelnú a radostnú atmosféru vianočných sviatkov. 
 53. Víno: Pre milovníkov vína je tu kolekcia Víno. Vyberte si kryt s motívom vínnej révy, vínnych pohárov alebo obľúbeného vína a pridajte si do svojho telefónu elegantný a chutný vzhľad inšpirovaný svetom vína. 
 54. Zima: Pre tých, ktorí milujú zimnú atmosféru, tu máme kolekciu Zima. Vyberte si kryt s motívmi snehových vločiek, zasnežených krajín, sánok alebo iných symbolov zimného obdobia a pripravte sa na tú chladivú a kúzelnú atmosféru na svojom telefóne. 
 55. Zlaté vzory: Pridajte si nádych luxusu a elegancie s kolekciou Zlaté vzory. Vyberte si kryt s motívom zlatých vzorov, ornamentov alebo iných zlatých prvkov a pridajte si do svojho mobilného zariadenia noblesu a sofistikovanosť. 
 56. Zvieratá: Milovníci zvierat si prídu na svoje s kolekciou Zvieratá. Vyberte si kryt s motívmi svojich obľúbených zvierat, ako sú psy, mačky, levy, medvede alebo iné zvieracie plemená, a pridajte si do svojho telefónu lásku k prírode a živočíšnemu svetu. 
 57. Štvorlístok: Pre nostalgické duše a fanúšikov klasických komiksov tu máme kolekciu Štvorlístok. Vyberte si kryt s motívom legendárnych postáv Felixe, Maxe, Míše a Bobíka a preneste si do svojho telefónu atmosféru dobrodružstva a priateľstva. 
 58. Čiernobiely svet: Pre minimalistov a milovníkov jednoduchej elegancie tu máme kolekciu Čiernobiely svet. Vyberte si kryt s čiernobielymi motívmi, geometrickými vzormi alebo abstraktnými dizajnmi a vytvorte si čistý, triezvy a sofistikovaný vzhľad pre svoje mobilné zariadenie. 

Na Krytoland.sk nájdete širokú škálu kolekcií, ktoré pokrývajú rôzne štýly, záujmy a preferencie. Či už ste fanúšikom abstrakcie, športu, hudby, prírody alebo módy, máme pre vás kryty, ktoré vám umožnia vyjadriť svoju osobnosť a prispôsobiť si svoj telefónový štýl podľa vašich predstáv. Vyberte si ten pravý kryt, ktorý vám najlepšie vyhovuje, a pridajte si do svojho mobilného zariadenia nielen ochranu, ale tiež výrazný a štýlový doplnok. Krytoland.sk je vaším sprievodcom do sveta kreativity a individuality, kde môžete vyjadriť svoj jedinečný štýl a priniesť život a osobnosť do svojho telefónu.

Krytoland púzdra a kryty na mobil > Kolekcia Premium krytov