Kolekcia Premium flipov

 

 

Vitajte v našej sekcii kolekcií, ktorá vám prináša širokú ponuku kvalitných a štýlových puzdier pre váš mobilný telefón. Nájdete tu široký výber rôznych motívov, ktoré vám umožnia prispôsobiť si svoje puzdro podľa vašich predstáv. Bez ohľadu na to, či milujete abstraktné vzory, prírodu, filmy alebo hudbu, máme pre vás puzdrá, ktoré vyjadrujú vašu osobnosť. Pripojte sa k nám a objavte širokú škálu kolekcií, ktoré vás nadchnú!

Abstrakce: Vstúpte do sveta abstraktných vzorov plných farieb a geometrických tvarov. Kolekcia Abstrakce ponúka puzdrá, ktoré sú umelecké a zároveň moderné. Vyjadrite svoju kreativitu a originalitu s týmito unikátnymi dizajnmi.

Anjel vs Diabol: Zapojte sa do nekonečného súboja medzi anjelom a diablom s puzdrami z kolekcie Anjel vs Diabol. Tá ponúka zaujímavý kontrast medzi dobrom a zlom a predstavuje ikonické symboly.

Anime: Pre fanúšikov anime a manga tu máme kolekciu, ktorá vám umožní vyjadriť svoju lásku k japonskému animovanému štýlu. Od populárnych postáv až po ikonické scény, tieto puzdrá prinesú dávku kawaii do vášho telefónu.

Army: Pre tých, ktorí majú radi vojenský štýl, je tu kolekcia Army. Vyberte si puzdro s kamuflážou alebo motívom vojenských symbolov a pridajte si trochu taktiky a sily do svojho mobilného zariadenia.

Auto Moto: Milovníci motorov a automobilov budú nadšení kolekciou Auto Moto. Vyberte si puzdro s motorkou, autom alebo motorkárskym motívom a vydejte sa na cestu s vášnivým štýlom.

Buddha štýl: Pre tých, ktorí hľadajú pokoj a harmóniu, je tu kolekcia Buddha štýl. Prineste si do svojho každodenného života dávku mindfulness a duchovného pokoja s týmito krásnymi motívmi.

Buď cool: Ak sa chcete vyjadriť svojím jedinečným štýlom a byť proste cool, kolekcia "Buď cool" je pre vás. Nájdete tu trendy motívy, urban street style a dizajny, ktoré vám pomôžu vyniknúť v dave.

Cestovanie: Cestovanie je vašou vášňou? Naša kolekcia Cestovanie vám umožní zachytiť spomienky na vaše obľúbené destinácie priamo na vašom telefóne. Objavte puzdrá s motívmi svetových miest, ikonických pamiatok a dobrodružných krajín a preneste si atmosféru svojich ciest priamo do vašej každodennosti.

Cyberpunk: Vstúpte do futuristického sveta s kolekciou Cyberpunk. Inšpirujte sa sci-fi estetikou, neonovými farbami a technologickými motívmi, ktoré vám pripomenú svet Blade Runnera a kyberpunkových príbehov. Puzdrá z tejto kolekcie dodajú vášmu telefónu futuristický vzhľad a nezameniteľný štýl.

Dinosauři: Milovníci prehistórie sa iste nadchnú kolekciou Dinosauři. Vyberte si puzdro s obrázkami tyranosaura, triceratopsa alebo iných obľúbených dinosaur ov a vráťte sa do doby, keď vládli tieto obri. S týmito puzdrami budete mať na svojom telefóne vzrušujúce spojenie s pradávnym svetom.

Draci: Kolekcia Draci prináša do vášho telefónu silu a mágiu týchto legendárnych bytostí. Vyberte si puzdro s obrazom ohnivého draka, vodného draka alebo iného fantastického tvora a pridajte si trochu mystiky a fantázie do svojho každodenného života.

Fitness a mma: Pre športovcov a nadšencov do fitness je tu kolekcia Fitness a mma. Vyberte si puzdro s motívom cvičenia, činkami, mma bojovníkom alebo inšpiratívnym citátom a pridajte si motiváciu a energiu do svojho telefónu. Tieto puzdrá vás budú inšpiratívnym sprievodcom pri dosahovaní vašich fitness cieľov.

Gangster: Ak máte radi štýl gangstrov, kolekcia Gangster je pre vás. Vyberte si puzdro s motívom pištolí, dózou peňazí alebo gangsterským dizajnom a pridajte si štipku rebelstva a štýlu do svojho mobilného zariadenia. S týmito puzdrami budete vyzerať ako pravý boss a vyžarovať sebavedomie a autoritu.

Geometrické zvieratá: Kolekcia Geometrické zvieratá ponúka fascinujúcu kombináciu geometrických tvarov a zvieracích motívov. Vyberte si puzdro s obrázkom geometrického leva, medveďa alebo iného zvieraťa a pridajte si do svojho telefónu moderný a zaujímavý dizajn. S týmito puzdrami budete vystupovať so sebavedomím a ukázať svoj vkus pre unikátny grafický štýl.

Graffiti: Milovníci street artu sa budú cítiť ako doma v kolekcii Graffiti. Vyberte si puzdro s farebnými a výraznými graffiti motívmi, ktoré prinesú do vášho telefónu umelecký vzhľad a rebelujúceho ducha. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju kreativitu a nezávislosť.

Hlášky: Pre fanúšikov filmových citátov a vtipných hlášok je tu kolekcia Hlášky. Vyberte si puzdro s obľúbeným citátom z filmu, seriálu alebo s vtipným výrokom a pridajte si do svojho mobilu dávku humoru a originality. S týmito puzdrami budete vždy pripravení zahanbiť svojich priateľov svojím vtipom.

Hudba: Milovníci hudby si prídu na svoje s kolekciou Hudba. Vyberte si puzdro s motívom nôt, hudobného nástroja alebo obľúbeného hudobného symbolu a vyjadrite svoju lásku k hudbe priamo na svojom telefóne. S týmito puzdrami budete vždy v súlade s melódiou svojho života.

Jednorožce: Pre milovníkov rozprávok a mágie tu máme kolekciu Jednorožce. Vyberte si puzdro s nádherným obrázkom jednorožca, obláčikov a dúhy a pridajte si do svojho telefónu kúzelnú atmosféru a fantastický štýl. S týmito puzdrami budete vyžarovať jedinečnosť a nadpozemskú eleganciu.

Jednofarebné: Pre tých, ktorí preferujú jednoduchosť a minimalistický štýl, je tu kolekcia Jednofarebné. Vyberte si puzdro v jednej farbe, ktorá vám najlepšie vyhovuje, a vytvorte si tak čistý a elegantný vzhľad pre svoj telefón. S týmito puzdrami budete vynikať svojou jedinečnou a sofistikovanou jednoduchosťou.

Kvety: Prineste si krásu prírody a kvetov do svojho mobilného zariadenia s kolekciou Kvety. Vyberte si puzdro s motívom ruží, slnečníc, lotosových kvetov alebo iných obľúbených kvetov a očarte svoje okolie svojím kvetinovým štýlom. S týmito puzdrami budete vyžarovať čerstvosť, ženskosť a prírodnú krásu.

Káva: Pre všetkých milovníkov kávy je tu kolekcia Káva. Vyberte si puzdro s motívom kávového zrnka, šálku kávy alebo inšpiratívnym citátom o káve a pripomeňte si svoju lásku k tomuto povzbudzujúcemu nápoju každý deň. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju energiu, vitalitu a vášeň pre kávu.

Lapače snov: Ponorte sa do sveta snov a mystiky s kolekciou Lapače snov. Vyberte si puzdro s motívom tradičného indiánskeho lapača snov, ktorý symbolizuje ochranu a výber krásnych snov, a privarte si do svojho telefónu dávku ducha a pozitívnej energie. S týmito puzdrami budete vyžarovať pokoj, snovosť a harmóniu.

Lebky: Pre milovníkov tmavého a výrazného štýlu je tu kolekcia Lebky. Vyberte si puzdro s motívom lebiek, držiacich kosti alebo iných tajomných symbolov a pridajte si do svojho mobilu dávku rebelstva a tajomna. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju odvahu, originalitu a individualitu.

Leto: Pripravte sa na slnečné a veselé leto s kolekciou Leto. Vyberte si puzdro s motívom pláže, slnka, palm alebo tropického ovocia a preneste si do svojho telefónu atmosféru letnej dovolenky a radosti. S týmito puzdrami budete vyžarovať radosť, energiu a bezstarostnosť.

MS Katar 2022: Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť na kolekciu MS Katar 2022. Vyberte si puzdro s logom majstrovstiev sveta vo futbale alebo s motívom futbalového ihriska a podporte svoj obľúbený tím počas tohto veľkého športového podujatia. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju vášeň pre futbal a podporu pre svoj tím.

Mandaly a orient: Pre milovníkov ducha a duchovnosti je tu kolekcia Mandaly a orient. Vyberte si puzdro s mandalovými vzormi, motívmi budhizmu alebo inými symbolmi z východnej filozofie a pridajte si do svojho mobilného zariadenia pokoj a harmóniu. S týmito puzdrami budete vyžarovať spiritualitu, vyváženosť a mier.

Mosty: Pre tých, ktorí si vážia architektúru a symboly spojenia, je tu kolekcia Mosty. Vyberte si puzdro s obrázkom slávnych svetových mostov, ako je Golden Gate Bridge, Tower Bridge alebo Karlov most, a preneste si eleganciu a krásu týchto konštrukcií priamo na váš telefón. S týmito puzdrami budete vyjadrovať silu spojenia, eleganciu a vznešenosť.

Mramor: Chcete pridať do svojho telefónu štipku elegancie a luxusu? Kolekcia Mramor ponúka puzdrá s motívom mramoru, ktorý je symbolom luxusu a noblesy. Pridajte si klasický a sofistikovaný vzhľad do svojho mobilného zariadenia. S týmito puzdrami budete vyžarovať eleganciu, noblesu a rafinovanosť.

Móda: Pre všetkých módnych nadšencov tu máme kolekciu Móda. Vyberte si puzdro s motívmi z haute couture, ikonických módných doplnkov alebo módnych ikon a pridajte si štýlový a trendy vzhľad k vášmu telefónu. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju vášeň pre módu, originalitu a vkus.

Nesiahaj mi na telefón: Kolekcia Nesiahaj mi na telefón prináša zábavné a vtipné motívy, ktoré jasne vyjadrujú, že váš telefón je vaša súkromná záležitosť. Vyberte si puzdro s obrázkom zakázaného dotyku alebo výrazným odkazom a dajte okoliu najavo, že sa váš telefón nedá ľahko dobyť. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju originalitu, zmysel pre humor a nedostupnosť.

Námorníci a piráti: Pre dobrodruhov a milovníkov mora tu máme kolekciu Námorníci a piráti. Vyberte si puzdro s motívom kotvy, lodičky, pirátskeho prízvuku alebo tradičného námorníckeho štýlu a preneste si atmosféru dobrodružstva a slobody na svoj telefón. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju odvahu, slobodu a smelosť.

Parkour: Pripravte sa na adrenalínové skoky a akrobaciu s kolekciou Parkour. Vyberte si puzdro s obrázkami skokov, voľných behov alebo symbolov parkouru a vyjadrite váš životný štýl plný pohybu, sily a zručnosti. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju energiu, odvahu a nebojácnosť.

Pivo: Milovníci dobrého piva si prídu na svoje s kolekciou Pivo. Vyberte si puzdro s motívom pivných pohárov, fliaš, pivovarských znakov alebo vtipných citátov o pive a pridajte si do svojho telefónu chuťovú radosť a veselú atmosféru hospody. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju radosť zo života, spoločenskosť a zmysel pre zábavu.

Jeseň: Pre tých, ktorí milujú farby a atmosféru jesene, je tu kolekcia Jeseň. Vyberte si puzdro s motívom opadaného lístia, farebných stromov alebo typických jesenných symbolov a preneste si do svojho telefónu tú krásu a nostalgiu, ktorú jeseň prináša. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju citlivosť, romantiku a vnímavosť k prírode.

Rozprávky: Vstúpte do sveta kúziel a fantázie s kolekciou Rozprávky. Vyberte si puzdro s motívmi rozprávkových postáv, princezien, rytierov alebo kúzelných predmetov a pridajte si do svojho mobilného zariadenia dávku rozprávkového kúzla a radosti. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju snovosť, fantáziu a vieru v zázraky.

Pride: Podporte LGBTQ+ komunitu a vyjadrite svoju hrdosť s kolekciou Pride. Vyberte si puzdro s dúhovým motívom, vlajkou hrdosti alebo inšpiratívnym citátom a buďte svojou autentickou a hrdou identitou aj prostredníctvom svojho telefónu. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju odvahu, rovnosť a solidaritu.

Pre hráčov: Pre vášnivých hráčov a geekov tu máme kolekciu Pre hráčov. Vyberte si puzdro s motívom obľúbených herných postáv, herných konzol alebo ikonických symbolov zo sveta videohier. Týmito puzdrami môžete vyjadriť svoju lásku k hernému svetu a dať všetkým vedieť, že ste skutočným hráčom. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju vášeň, zručnosti a hrdosť na svoje herné schopnosti.

Príroda: Milovníci prírody budú nadšení kolekciou Príroda. Vyberte si puzdro s motívom hôr, lesov, pláží alebo zvierat a preneste si krásu a pokoj prírody priamo na svoje mobilné zariadenie. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju lásku k prírode, ekologické myslenie a túžbu po dobrodružstve vo voľnej prírode.

Psycho: Pre tých, ktorí majú radi tmavé a nezvyčajné motívy, je tu kolekcia Psycho. Vyberte si puzdro s obrázkami lebiek, pavúkov, hororových postáv alebo psychedelických vzorov a pridajte si do svojho telefónu dávku záhadnosti a okultizmu. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju tajomnosť, individualitu a silu v tvári tmy.

Roboti: Vstúpte do sveta budúcnosti s kolekciou Roboti. Vyberte si puzdro s motívom robotov, kybernetických postáv alebo futuristických technológií a vyjadrite svoj záujem o vedu, techniku a moderný svet. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju vášeň pre inovácie, technológiu a nekonečné možnosti budúcnosti.

Rock a Metal: Pre fanúšikov tvrdšej hudby je tu kolekcia Rock a Metal. Vyberte si puzdro s motívom rockových ikon, gitár, lebiek alebo symbolov metalovej subkultúry a vyjadrite svoju vášeň pre túto energickú a výraznú hudbu. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju rebéliu, silu a vnútornú vášeň.

Sladkosti: Milovníci sladkostí sa nebudú chcieť vyhnúť kolekcií Sladkosti. Vyberte si puzdro s obrázkami zákuskov, zmrzliny, bonbónov alebo sladkých dezertov a pridajte si do svojho telefónu lahodnú a sladkú atmosféru. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju sladkú povahu, radosť a chuť k životu.

Šport: Pre športovcov a fanúšikov športu tu máme kolekciu Šport. Vyberte si puzdro s motívom obľúbeného športu, logom svojho tímu alebo ikonickými športovými atribútmi a pridajte si do svojho telefónu silu, energiu a vášeň pre šport. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju súťaživosť, odhodlanie a lásku k pohybu.

Srdce: Vyjadrite svoju lásku a citlivosť s kolekciou Srdce. Vyberte si puzdro s motívmi sŕdc, lásky, romantiky alebo citátov o láske a pridajte si do svojho mobilného zariadenia dávku emócií a romantiky. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju nežnosť, starostlivosť a hlboké city.

Strašidelné: Milovníci hororového žánru a strašidelných príbehov sa budú tešiť na kolekciu Strašidelné. Vyberte si puzdro s motívmi duchov, prízrakov, kostlivcov alebo hororových filmových postáv a pridajte si do svojho telefónu temnú a tajomnú atmosféru. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju odvahu, fascináciu a túžbu po adren alíne.

Superhrdinovia: Staňte sa skutočným superhrdinom s kolekciou Superhrdinovia. Vyberte si puzdro s motívom obľúbeného superhrdinu, komiksového hrdinu alebo ikonického loga superhrdinského tímu a pridajte si do svojho telefónu silu a neohrozenosť superhrdinov. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju statočnosť, spravodlivosť a ochranu slabších.

Tiktok: Pre fanúšikov populárnej sociálnej platformy TikTok tu máme kolekciu Tiktok. Vyberte si puzdro s ikonou TikTok, tanečnými motívmi alebo obľúbenými citátmi zo známych TikTok videí a vyjadrite svoju vášeň pre túto zábavnú a trendy aplikáciu. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju kreativitu, energiu a radosť zo zdieľania.

Valentín: Pre romantické duše tu máme kolekciu Valentín. Vyberte si puzdro s motívom sŕdc, ruží, romantických citátov alebo jemných vzorov a pripravte sa na oslavu lásky a vášne priamo na svojom telefóne. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju romantiku, oddanosť a citlivosť.

Vianoce: Pripravte sa na sviatočnú atmosféru s kolekciou Vianoce. Vyberte si puzdro s motívmi vianočných stromčekov, zvončekov, snehových vločiek alebo Santa Clausa a preneste si do svojho telefónu tú kúzelnú a radostnú atmosféru vianočných sviatkov. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju radosť, darcovstvo a lásku k vianočnému obdobiu.

Vesmír: Pre milovníkov vesmíru a kozmických objavov tu máme kolekciu Vesmír. Vyberte si puzdro s motívom hviezd, planét, vesmírnych lodí alebo galaxií a preneste si do svojho telefónu ducha prieskumu a nekonečného vesmíru. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju fascináciu vesmírom, túžbu po objavovaní a nadhľad nad svetom.

Víno: Pre milovníkov vína je tu kolekcia Víno. Vyberte si puzdro s motívom vínnej révy, vinných pohárov alebo obľúbeného vína a pridajte si do svojho telefónu elegantný a chutný vzhľad inšpirovaný svetom vína. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju sofistikovanosť, vkus a radosť z vína.

Vodopády: Ponorte sa do krásy vodopádov s kolekciou Vodopády. Vyberte si puzdro s obrázkom majestátnych vodopádov, priehľadnej vody alebo prírodných scenérií a pridajte si do svojho mobilného zariadenia osviežujúcu a pokojnú atmosféru. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju silu, harmóniu a prirodzenú krásu.

Zima: Pre tých, ktorí milujú zimnú atmosféru, tu máme kolekciu Zima. Vyberte si puzdro s motívmi snehových vločiek, zasnežených krajín, saneí alebo iných symbolov zimného obdobia a pripravte sa na tú chladivú a kúzelnú atmosféru na svojom telefóne. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju lásku k zime, radosť zo snehu a romantiku zimných scenérií.

Zlaté vzory: Pridajte si nádych luxusu a elegancie s kolekciou Zlaté vzory. Vyberte si puzdro s motívom zlatých vzorov, ornamentov alebo iných zlatých prvkov a pridajte si do svojho mobilného zariadenia noblesu a sofistikovanosť. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju eleganciu, rafinovanosť a vkus pre luxusné detaily.

Zvieratá: Milovníci zvierat si prídu na svoje s kolekciou Zvieratá. Vyberte si puzdro s motívmi svojich obľúbených zvierat, ako sú psy, mačky, levy, medvede alebo iné zvieracie plemená, a pridajte si do svojho telefónu lásku k prírode a živočíšnému svetu. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju prírodnú spojitosť, starostlivosť o zvieratá a vášeň pre životné formy.

Štvorlístok: Pre nostalgické duše a fanúšikov klasických komiksov tu máme kolekciu Štvorlístok. Vyberte si puzdro s motívom legendárnych postáv Felixe, Maxe, Miši a Bobíka a preneste si do svojho telefónu atmosféru dobrodružstva a priateľstva. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju hravosť, zmysel pre humor a lásku k klasickým komiksovým príbehom.

Čiernobiely svet: Pre minimalistov a milovníkov jednoduchej elegancie tu máme kolekciu Čiernobiely svet. Vyberte si puzdro s čiernobielymi motívmi, geometrickými vzormi alebo abstraktnými dizajnmi a vytvorte si čistý, triezvy a sofistikovaný vzhľad pre svoje mobilné zariadenie. S týmito puzdrami budete vyjadrovať svoju jednoduchosť, vkus pre minimalizmus a estetický cit.

Na Krytoland.sk nájdete širokú škálu kolekcií, ktoré pokrývajú rôzne štýly, záujmy a preferencie. Či už ste fanúšikom vesmíru, zvierat, luxusu alebo jednoduchosti, máme pre vás puzdrá, ktoré vám umožnia vyjadriť svoju osobnosť a prispôsobiť si svoj telefónový štýl podľa vašich predstáv. Vyberte si to pravé puzdro, ktoré vám najlepšie vyhovuje, a pridajte si do svojho mobilného zariadenia nielen ochranu, ale aj výrazný a štýlový doplnok. S našimi puzdrami z Krytoland.sk budete mať telefón nielen bezpečný, ale aj dokonale sladený so svojím osobným štýlom. Každé puzdro je starostlivo navrhnuté s ohľadom na kvalitu, odolnosť a estetiku, aby spĺňalo vaše očakávania a vydržalo dlhú dobu. Navštívte náš web a objavte širokú paletu dizajnov, vzorov a motívov, ktoré vám umožnia vyjadriť svoju originalitu a jedinečnosť. Získajte puzdro, ktoré vás bude reprezentovať a odrážať vašu osobnosť. Krytoland.sk je váš spoľahlivý zdroj štýlových a kvalitných puzdier pre váš mobilný telefón.

Krytoland púzdra a kryty na mobil > Kolekcia Premium flipov